Výsledky II. ročník – 2010

VÝSLEDKY II.ROČNÍK

ELITE

(3 kola)

pořadístart č.jménorok nar.město/teamčas

1.77Stanislav Hejduk1977Factor Bike Team1:15:20

2.76Radek Bečka1980Factor Bike Team1:15:21

3.10Tomáš KellnerMMB Třebenice1:18:35

4.3Lukáš Nestler1987KL Sport Most1:19:34

5.33Jiří Sobotka (jr.)Factor Bike Team1:20:45

6.85Petr Kahoun1979Factor Bike Team1:27:46

7.81Michal Kubáč1986Koloshop1:28:42

8.100Pavel Veselý1980Koloshop1:29:19

9.86Petr Špora1964Kamenný Pahorek1:34:42

10.1Jan Kubáč1989Factor Bike Team1:34:54

11.74Petr Lacina1966Regal Bike1:37:26

12.78Jan Král1980Sayfy Team1:39:36

13.59David Leitermann1975Regal Bike1:40:14

14.89Ondřej Bauer1983Teplice1:40:40

15.14Stanislav Petana1977Regal Bike1:41:58

16.29Tomáš Honig1992Rock Machine Cyklomax1:43:40

17.11Martin Růžek1973Regal Bike1:45:41

18.30David Udatný1979Košťany1:52:52

19.60Michael Maresch1978ZZS1:56:06

20.92Jiří Jiroušek1978Factor Bike Team2:11:18

 

ELITE ŽENY

(3kola)

pořadístart č.jménorok nar.město/teamčas

1.91Klára Nestlerová1992KL Sport Most1:32:46

2.12Adéla Krejcárková1990Regal Bike1:45:40

3.70Michaela Postránecká1978Litoměřice1:58:10

 

JUNIOR

(2kola)

pořadístart č.jménorok nar.město/teamčas

1.9Karel Filip1993Proboštov0:52:41

2.32Lukáš Lichý1996KL Sport Most0:57:45

3.87Martin Blashke1992Factor Bike Team0:57:50

4.31Ondřej Libánský1994Factor Bike Team0:57:52

5.6Martin Muller1993Factor Bike Team1:01:38

6.5Iro Barabáš1994Teplice1:36:11

7.93Jiří Filip1993Teplice———-

 

JUNIORky

(1kolo)

pořadístart č.jménorok nar.město/teamčas

1.90Petra Pospíšilová1996factor Bike Team0:59:16

 

DRAVCI

(2kola)

pořadístart č.jménorok nar.město/teamčas

1.96Josef Heidelberger1965Honpe Bike1:01:35

2.73Josef Černý1967MMB Třebenice1:06:03

3.17Jiří Seifrt1967Sayfy Team1:07:35

4.98František Bartůněk1968Sayfy Team1:09:05

5.34Jiří Sobotka (st.)1:12:40

6.97Jan Winkler1962Honpe Bike1:15:25

7.19Pavel Lebovič1967Sayfy Team1:15:26

8.2František Nachtmann1966Sayfy Team1:18:21

9.68Roman Soukup1967Sayfy Team1:27:31

10.28Michal Lebovič1963Sayfy Team1:27:31

 

HOBBY

(1kolo)

pořadístart č.jménorok nar.město/teamčas

1.95Jakub Žižka1996Regal Bike0.36:18

2.71Karel Vařílek1966Teplice0:36:51

3.75Arno Wagner1969Teplice0:42:10

4.94František Pulchar1965Facto Bike Team0:42:14

5.69Zdeněk Hamáček1959Tristar Kučera0:45:46

6.7Jaroslav Švarc1991Rakovník0:46:15

7.84Petr Laubr1984Rakovník0:46:26

8.72Luboš Vobořil1983Teplice0:46:41

9.79Jakub Novák1999Factor Bike Team0:48:15

10.13Jiří Fiala1984Sayfy Team1:01:35

11.54Pavel Košťál1962Bílina1:08:33

12.51Martin Kressl1991Teplice1:45:45

13.52David Jelen1991Teplice1:45:46

 

HOBBY ŽENY

(1kolo)

pořadístart č.jménorok nar.město/teamčas

1.53Lucie Moravcová1987Teplice0:51:22

2.88Hana Šavlová1949Teplice0:52:57

3.80Adéla Šavlová1980Teplice0:53:06

4.8Jiřina Seifertová1969Teplice1:05:25

 

Děti

časpořadí
start č
jménorok nar.

1:501.1Jiří Menšík2002

2:102.černá 8Anetka Roudová2000

2:203.31Dan Antropius2003

2:564.9Vašek Pospíšil2003

4:275.10Pavla Švermová2006

7:106.8David Spěšný2006

© 2019 by eldtupp. 

zaregistruj se
registrace je v plném proudu od 20.6.2019
po kliknuti tlačítka registrace se otevře nové okno, kde budete moci svoji registraci dokončit
  • Black Facebook Icon