logo sayfy

Výsledky VII. ročník – 2015

Hobby ženy – 13 km

Umístění Číslo Jméno Příjmeni Ročník Team Čas
1 191 Adéla Fleková 1989 Bigshock team 36:52.64
2 58 Martina Studničková 1972 39:19.02
3 130 Petra Bublová 2000 Koloshop team 41:24.90
4 30 Tereza Bártová 1991 KL SPORT MOST 41:29.55
5 35 Marta Kořínková 1964 Tomino club 42:42.74
6 185 Kateřina Lázničková 2004 LOKO Teplice 43:21.55
7 154 Tereza Matúšová 2003 Baník Osek 45:23.66
8 24 Petra Heřmanová 2002 LK Osek 46:26.44
9 170 Klára Belzová 2001 Lope Teplice 46:35.88
10 48 Ester Kučerová 1993 Koloshop Team 51:12.94
11 94 Klára Tušimská 2003 Bílina 52:00.45
12 70 Anna Bradáčová 2003 Tj lokomotiva Teplice 52:33.09
13 73 Adéla Šavlová 1980 56:20.02
14 121 Kateřina Oktábcová 1983 57:26.60
15 128 Alena Kabourková 1954 Teplice 58:54.92
16 77 Hana Šavlová 1949 1:00:57.21
17 206 Anna Šorfová 1955 Teplice 1:03:43.23
18 184 Simona Šrenková 1990 SAYFY TEAM / Rakovník 1:10:44.51
19 188 Denisa Langová 1995 Ústí nad Labem 1:12:05.16
20 161 Kateřina Salajková 1985 Teplice 1:27:13.44

 

 

Hobby muži – 13 km

 

Umístění Číslo Jméno Příjmeni Ročník Team Čas
1 131 Jan Bubla 1975 Koloshop team 33:14.34
2 14 Petr Delsart 1968 33:14.58
3 123 Jan Svoboda 1996 Teplice 33:21.09
4 105 Tomáš Kellner 1988 MMB Třebenice 33:26.56
5 194 Petr Sůva 1963 KL SPORT MOST 34:11.16
6 64 Jakub Vaněk 2000 34:31.36
7 106 Vladimir Hromas 1980 Košťany 35:03.35
8 34 Robert Pleticha 1976 Pupkani Teplice 35:03.42
9 42 Lukáš Vacek 1986 Koloshop team Teplice 35:08.55
10 53 Jakub Oliva 2005 Koloshop Team 35:25.46
11 168 Petr Hofman 1993 Hasiči Hrob 35:47.72
12 144 Jakub Vít 2001 36:05.58
13 17 David Udatný 1979 BraveBikeTeam 36:08.12
15 193 Lukáš Bauer 1979 Praha 38:14.26
16 74 Pavel Švácha 2004 Baník Osek 38:15.58
17 80 Tomáš Vrkoslav 2004 38:25.60
18 147 Marek Partík 2003 38:28.04
19 84 Roman Stibinger 1974 Černí koně / Litoměřice 38:42.62
20 203 Jan Pomahač 2005 TOP TEN TEPLICE 38:42.81
21 1 Jiří Seifrt 1967 38:44.56
23 97 Oldřich Jeřábek 2003 TOP TEN TEPLICE 39:26.71
24 107 Alberto Monti 2004 TOP TEN TEPLICE 39:41.92
25 7 Jan Leibl 1968 40:40.64
26 45 Jiří Vaja 2002 Top Ten Team Teplice 40:51.94
27 72 Jiří Menšík 2002 Top Ten Teplice 41:07.21
28 104 Tomáš Radič 1983 KOLOSHOP TEAM / Teplice 41:22.08
31 75 Petr Hriž 2003 Top Ten Teplice 41:47.05
32 112 Pavel Švácha 1972 Baník Osek 42:15.05
33 205 František Bartůněk Sayfy 42:40.26
34 197 Jiří Jordán Teplice 42:58.45
35 62 David Kučera 1980 42:58.54
37 129 Jiří Říha 2004 TOP TEN TEPLICE 43:50.62
38 46 Jaroslav Veselý 2003 Koloshop Team 44:57.68
39 167 Karel Hirsch 1964 Hasiči Hrob 45:06.30
41 108 Maurizio Monti 1970 Macaco team Barese 45:26.86
42 199 Matyáš Lacina 2003 KOLOSHOP TEAM / Teplice 45:32.50
43 59 Jaroslav Švarc 1991 SAYFY BIKE TEAM TEPLICE 45:33.48
44 8 Jan Leibl 1996 45:34.60
45 135 Tomáš Tychler 1998 Boleboř 46:20.48
46 136 Tomáš Tychler 1969 Háj 46:20.93
48 44 Matěj Krčka 2005 Top Ten Team Teplice 49:46.04
49 43 Ladislav Krčka 1962 Top Ten Team Teplice 49:46.83
50 148 Ondřej Štilip 2006 Teplice 49:57.39
53 93 Petr Tušimský 1996 Bílina 52:01.27
55 82 Jiří Fiala 1984 Sayfy Team 54:32.66
56 6 Adam Šefl 2002 54:37.46
57 4 Tomáš Richter 1992 54:40.14
58 5 Martin Kajaba 1971 54:56.11
59 111 Petr Benda 1971 Barbora GC 55:42.72
60 110 Petr Benda 2004 Barbora GC 55:47.31
64 2 Aleš Timofejev 1971 1:00:55.86
65 3 Aleš Timofejev 2004 1:00:55.89
67 182 Karel Stančo 1981 MTB Královice 1:01:19.74
68 204 Arno Wagner 1969 Sayfy Team 1:03:33.91
70 57 Jan Černohorský 1971 1:05:35.17
72 109 Petr Šimon 1973 Barbora GC 1:11:20.34
73 83 Petr Šimon 2004 Teplice 1:11:20.43
75 183 Petr Laubr 1984 SAYFY TEAM / Rakovník 1:18:18.35
76 18 Vojtěch Udatný 2009 BraveBikeTeam 1:18:51.48
78 160 Petr Salajka 1977 Teplice 1:27:14.26
156 Jiří Klepal 2001 DNF

 

Junior – 26 km

 

Umístění Číslo Jméno Příjmeni Ročník Team Čas LAP1 LAP2
1 2190 Karel Jurča 1997 KL sport Most 57:50.30 29:13 28:38
2 2088 Jan Hlavatý 1998 Bicykl Kříž Team Ústí nad Labe 59:55.96 30:03 29:53
3 2140 Daniel Kittl 2002 Bicykl Kříž Team Ústí nad Labe 1:06:28.46 32:52 33:37
4 2186 František Láznička 2000 LOKO Teplice 1:08:38.51 34:46 33:53
5 2198 Jakub Žižka 1996 Koloshop team 1:10:10.28 34:41 35:30
6 2027 Matěj Pešek 1999 Teplice 1:14:22.28 37:07 37:16
7 2011 Jan Janáček 1999 Tepličtí bikeři 1:20:43.01 39:59 40:45
8 2126 Dominik Bebr 1998 TOP TEN TEPLICE 1:26:56.49 41:30 45:27
9 2207 David Šimek 2008 Teplice 2:01:52.47 1:03:36 58:17

 

Dravci – 26 km

 

Umístění Číslo Jméno Příjmeni Ročník Team Čas LAP1 LAP2
1 39 Daniel Vágner 1973 Factor Bike Team 1:01:06.25 30:30 30:37
2 26 Daniel Nosek 1978 Good Time´s Cyklo Team Děčín 1:01:46.73 31:23 30:24
3 180 Stanislav Kozák 1972 Bikepoint RCE 1:01:57.58 31:22 30:36
4 176 Jan Kanis 1970 1:03:02.55 31:31 31:32
5 85 Jan Kubát 1971 Fuckero 1:03:23.92 31:48 31:36
6 71 Daniel Vintera 1978 CykloTeplice 1:04:57.80 32:28 32:30
7 200 Petr Lacina 1966 KOLOSHOP TEAM / Teplice 1:09:12.73 34:42 34:31
8 134 Jiří Bína 1970 FUNBIKE Team Ústí nad Labem 1:09:47.69 34:48 35:00
9 143 Zdeněk Šídlo 1962 Velosport Bílina 1:09:48.92 34:52 34:57
10 29 Josef Heidlberger 1965 Honpe Bike 1:10:29.56 34:55 35:35
11 89 Vítězslav Zaoral 1974 Pardubice 1:11:44.96 35:29 36:16
12 202 Miroslav Števko 1952 Teplice 1:12:17.24 36:30 35:48
13 118 Martin Šafařovský 1970 Cyklomax 1:12:20.54 36:32 35:49
14 162 Jiří Marek 1979 Praha 1:13:47.01 37:53 35:55
15 31 Tomáš Hamsa 1974 SKP Sever Teplice 1:14:37.35 36:30 38:08
16 68 Pavel Vořech 1968 Cyklo Teplice 1:15:13.46 37:52 37:22
17 138 Tomáš Hanzlík 1968 Teplice 1:17:04.04 38:02 39:03
18 40 Rudolf Reichel 1972 1:17:48.82 38:13 39:36
19 28 petr hurych 1965 HURDA TEAM 1:17:49.13 38:11 39:39
20 141 Luboš Reis 1970 Ústí nad Labem 1:18:57.49 40:24 38:34
21 124 Zbyněk Elschloger 1971 Zápas Teplice 1:20:09.72 38:15 41:55
22 137 Michal Maresch 1978 Teplice 1:22:08.55 40:47 41:22
23 117 Pavel Hilský 1977 Koloshop Teplice 1:22:25.49 40:35 41:51
24 181 Jaromír Madi 1969 Osek 1:22:28.78 40:56 41:33
25 149 Přemysl Lepič 1:22:44.04 38:14 44:31
26 115 František Pulchart 1965 TOP TEN TEPLICE 1:24:02.94 41:53 42:10
27 102 Jiří Pecina 1971 Bílina 1:24:13.85 41:24 42:50
28 10 Jiří Janáček 1976 Tepličtí bikeři 1:26:02.95 41:33 44:30
29 90 Petr Švarc 1972 Most 1:29:02.01 44:00 45:03
30 163 Jakub Anděl 2001 HBC Kovodemont Most / Most 1:35:46.86 46:47 49:00
31 22 Ondrej Koblih 1978 1:38:26.03 47:20 51:07
32 173 Milan Novák Brozánky 1:57:35.77 58:02 59:34
33 171 Tomáš Zilcher 1971 Teplice 2:01:52.48 1:03:37 58:16
35 Marta Kořínková 1964 Tomino club DNF 47:43
49 David Procházka 1973 Koloshop Team DNF 42:29
61 Petr Kubík 1972 EZ TEAM DNF
113 Petr Nejedlý 1973 Tepličtí bikeři DNF 49:03
116 Jindra Hušák 1972 Koloshop Teplice DNF 46:45
142 Roman Vašš 1979 Ústí nad Labem DNF 41:54

 

Elite ženy – 39 km

Umístění Číslo Jméno Příjmeni Ročník Team Čas LAP1 LAP2 LAP3
1 16 Jana Vápeníková 1964 Chironax Dental Servis 1:45:37.10 34:55 35:04 35:39
2 55 Dana Vosičková 1982 Koloshop Team 1:53:35.96 36:00 37:50 39:46
3 36 Agáta Vaňková 1965 Lokomotiva Teplice 1:53:49.18 37:13 38:08 38:29
4 21 Gabriela Grossmanová 1981 Terri Team 1:59:52.13 39:49 39:36 40:28
5 87 Martina Marešová 1995 Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 2:05:00.39 42:13 42:07 40:41
6 19 Pavla Vacková 1990 Cyklo Point Most 2:09:44.01 40:47 42:56 46:02
7 99 Klára Tušimská 1979 Bílina 2:20:22.79 45:55 46:24 48:04
8 114 Kateřina Strejcová 1980 Dubany 2:29:03.47 43:55 54:59 50:10
9 172 Helena Nováková 1984 Teplice 2:45:30.00 48:35 51:59 1:04:56
10 98 Jaroslava Čečerlová 1970 SK Bílina 2:46:30.00 48:59 48:35 1:08:56

 

Elite muži – 39 km

Umístění Číslo Jméno Příjmeni Ročník Team Čas LAP1 LAP2 LAP3
1 60 Michal Zbuzek 1985 Sweep Cycling 1:25:19.13 28:44 27:43 28:53
2 192 Tomáš Schuhler 1994 LAWI Author team 1:25:20.04 28:43 27:44 28:54
3 32 Filip Šlajchrt 1982 Koloshop Team 1:28:15.03 28:43 28:51 30:42
4 166 Michal Schuran 1996 SK Favorit Bílina 1:28:50.80 29:48 29:58 29:05
5 79 Ladislav Škramlík 1988 KL Sport Most 1:28:50.80 28:44 30:51 29:16
6 47 Vlastimil Veverka 1980 Koloshop Team 1:28:59.05 29:47 30:01 29:12
7 196 Michal Matoušek 1971 KL Sport Most 1:29:29.99 29:46 30:01 29:43
8 91 Josef Dymák 1994 ČK4Fun 1:29:54.00 29:47 30:00 30:07
9 51 Jiří Beneš 1976 Koloshop Team 1:30:28.79 29:46 30:00 30:43
10 23 Roman Nejedlý 1974 Top Ten Team Teplice 1:35:26.86 31:14 31:37 32:36
11 152 Luboš Brandt 1990 Cyklo Teplice 1:36:46.11 32:59 31:52 31:56
12 54 Luboš Vobořil 1983 Koloshop Team 1:36:46.59 31:56 32:29 32:22
13 208 Karel Polák 1974 Bílina 1:37:09.06 32:31 32:18 32:21
14 100 David Leitermann 1975 SPONA Teplice 1:39:17.25 33:11 33:03 33:04
15 132 Vladimír Volmuth 1977 HZS MOST 1:40:20.38 31:56 32:29 35:56
16 38 Jan Cvejn 1970 HZS UL – Děčín 1:40:38.37 33:09 33:48 33:42
17 92 Michal Kubáč 1986 VELO Krupka 1:40:50.56 32:33 33:21 34:57
18 69 Jan Bradáč 1969 Hrob 1:41:12.58 34:00 33:22 33:51
19 127 Karel Platich 1985 1:41:21.46 33:11 33:48 34:23
20 179 Jan Wolf 1989 Puskinak.cz 1:41:22.34 36:31 31:33 33:19
21 119 Radek Krechler 1988 Duchcov 1:42:54.18 33:51 33:29 35:35
22 20 Luboš Bárta 1993 KL sport Most 1:43:36.20 34:00 34:08 35:29
23 155 Michal Popelka 1977 Most 1:43:37.23 34:57 34:11 34:30
24 76 Jan Jarolímek 1971 SPONA Teplice 1:43:53.24 35:01 34:13 34:40
25 175 Mirek Fridrichoský 1975 SBK Teplice 1:44:46.12 34:36 34:36 35:35
26 151 Stanislav Fišer 1971 Koštany 1:44:46.14 34:37 34:49 35:21
28 189 Jan Topfer 1977 Velosport Bílina 1:45:41.79 34:27 34:41 36:34
29 187 František Láznička 1966 Fitness guru 1:45:56.71 34:57 35:37 35:23
30 174 Radek Bayer 1979 Mutišov 1:45:59.28 35:00 35:05 35:55
31 145 Jiří Kaliba 1978 Krupka 1:46:25.27 35:54 35:35 34:57
32 96 Stanislav Brázda 1997 Teplice 1:46:58.37 38:04 28:10 40:45
33 158 Pavel Hraňo 1982 MTB DeWalt team 1:48:16.89 36:46 35:33 35:58
34 157 Ladislav Bencs 1986 Cyklo Point Most Hobby Team 1:49:34.79 37:11 36:11 36:13
35 165 Radek Schuran 1969 Bílina 1:49:37.45 36:01 36:17 37:20
36 169 Petr Hasiček 1986 Duchcov 1:49:54.82 37:08 36:32 36:15
37 125 Tomáš Kubík 1976 Teplice 1:50:07.91 36:24 36:41 37:03
38 164 František Anděl 1972 Výtopna Kopisty 1:50:09.87 36:48 36:53 36:29
39 33 Milan Vajdečka 1975 Bílina 1:50:11.68 36:01 37:20 36:51
40 153 Marian Matúš 1971 Baník Osek 1:50:12.70 35:48 36:03 38:22
41 13 Jiří Novotný 1978 1:51:04.74 36:15 36:52 37:58
42 139 Ondřej Štepánek 1984 Opeřený had 1:52:55.28 36:49 37:33 38:34
43 146 Jiří Žáček 1981 Teplice 1:53:18.22 36:40 37:11 39:28
46 41 Miroslav Brůža 1988 KBX – Kurvobijci_jaxvině 1:54:08.32 36:50 38:00 39:19
47 201 Jaromír Pilous 1972 1:56:20.94 38:31 37:50 40:00
48 15 Aleš Jungvirt 1973 1:58:06.53 36:51 38:00 43:16
50 101 Tomáš Port 1989 Dubí 2:00:42.06 40:41 39:58 40:04
51 95 Václav Čečerle 1970 SK Bílina 2:00:42.74 39:45 39:45 41:13
52 25 Miroslav Benada 1953 K+K Krupka 2:01:48.31 39:45 40:13 41:51
53 9 Lukáš Rouček 1982 2:01:48.38 39:45 40:13 41:51
54 12 Jiří Ulbrich 1965 2:03:13.54 39:44 40:14 43:16
56 37 Jaroslav Blecha 1958 Terri Team 2:06:07.66 42:26 41:47 41:55
57 120 Daniel Salák 1996 Teplice 2:08:12.73 36:02 40:04 52:07
58 122 David Černý 1995 Teplice 2:08:13.34 35:58 39:53 52:23
59 195 Petr Adamec 1968 SBK Teplice 2:09:41.02 42:15 41:56 45:31
61 150 Jiří Řezáč 1981 2:09:53.46 42:17 42:12 45:25
62 103 Jan Jirotka 1987 Dubí 2:12:38.33 39:38 41:21 51:40
63 178 David Hrtánek 1993 Koloshop Team / Ústí nad Labem 2:12:51.69 43:17 44:08 45:27
64 81 Jaroslav Strejc 1979 Dubany 2:13:16.89 44:31 43:50 44:56
66 177 Josef Zemanik 1976 Sobědruhy 2:22:21.28 45:26 46:04 50:52
67 159 Petr Kreps 1985 Ore mountain boys 2:24:42.63 42:21 43:07 59:15
68 133 Multi Kubáč 1989 VELO Krupka 2:27:17.44 54:25 47:55 44:58
50 Miroslav Ulahel 1959 Koloshop Team DNF 37:24 40:04
86 Jan Svoboda 1992 Bicykl Kříž Team Ústí nad Labe DNF 54:24 34:34

 

Dětský závod

 

1. KATEGORIE ODRÁŽEDLA
KLUCI
1. Ondřej Neuman
2. Jonáš Kabát
3. Matěj Rozsypal
4. Matěj Mikula
5. Václav Kabourek
6. Štěpán
7. Vít Vágner
8. Matyáš Hraňu
9. Jakub Strejc
10. Matyáš Dlouhý
HOLKY
1. Adéla Jirušková
2. Stella Mareschová
3. Denisa Dohnalová
4. Essa Leitermann
5. Elen Veselá
2.KATEGORIE CELÁ KOLA
KLUCI
1. Štěpán Virt
2. Jiří Brada
3. Lukáš Kašpar
3. KATEGORIE 2011/2010
KLUCI
1. Filip Šlajchrt
2. Matěj Neuman
3. Josef Bednář
4. Jan Vaja
5. Jan Novotný
6. Jan Vršanský
7. Vít Veselý
8. Jan Šimůnek
9. Štěpán Bula
10. Michal Brada
11. Jakub Sváda
12. David Jirkovský
13. Vilém Varady
14. Zdenek Dlouhý
15. Jan vlček
HOLKY
1. Nella Kussmannová
2. Tereza Salajková
4. KATEGORIE 2009/2008
KLUCI
1. Albert Hyťha
2. Matěj Horáček
3. Matyáš Valjen
4. Prokop Sebránek
5. Matěj Bednář
6. Jiří Virt
7. Jakub Jánský
8. Matěj Kalců
9. Matyáš Malina
10. Radek Honig
11. Šimon Maresch
12. Daniel Mohácsi
13. Štěpán Valjent
14. Jakub Diviš
15. Radek Dlouhý
16. Ondřej Nejedlý
17. Daniel Šlajchrt
18. Daniel Kaliba
19. Vítězslav Pavlík
20. Benjamín Hyťha
21. David Šimek
22. Daniel Klepal
23. Jakub Hums
24. Vojtěch Udatný
25. Max Medek
HOLKY
1. Eliška Svádová
2. Kateřina Vítová
3. Kamila Vaňková
4. Markéta Kubátová
5. Anna Veselá
6. Aneta Šafařovská
7. Elizabeth Hraňová
8. Štěpánka Strejcová
9. Johana Lohniská
10. Eliška Hamsová
11. Tereza Loumová
5. KATEGORIE 2007/2006
KLUCI
1. Tobias Dvořáček
2. Vojtěch Rygl
3. Matěj Holka
4. Jakub Ranš
5. Lukáš Hriž
6. Filip Tůma
7. Matěj Švácha
8. Lukáš Kubínek
9. Martin Lukeš
10. Michal Kubínek
11. Matěj Průša
12. Denis Kraushuber
13. Josef Jelínek
14. Jan Bubla
15. Daniel Krupička
16. David Zemaník
HOLKY
1. Ellen Leitermannová
2. Marjána Matúšová
3. Lucie Novotná
4. Adéla Novotná
5. Liliana Hofstetterová
6. Zuzana Tůmová
7. Linda Fasmannová
8. Anna Hubáčková
9. Sára Smíšková
10. Sára Humsová
6. KATEGORIE 2005/2004
KLUCI
1. Jakub Oliva
2. Martin Volf
3. Michal Koňák
4. Jiří Říha
5. Jan Pomahač
6. Tomáš Tychler
7. Petr Šimon
8. Lukáš Černohorský
9. Matěj Krčka
10. Jan Drahoš
11. Václav Pospíšil
12. Maxim
13. Petr Benda
HOLKY
1. Veronika Novotná
2. Tereza Pavlasová
3. Agáta Safertová
4. Adéla Zieglerová
5. Eliška Pavlasová
6. Adriana Skořepová
7. Kateřina Strejcová
8. Veronika Pešková