logo sayfy

Výsledky V. ročník – 2013

VÝSLEDKOVÁ LISTINA – KATEGORIE HOBBY ŽENY- 13 KM
POŘADÍ PŘÍJMENÍ A JMÉNO START. ČÍSLO ROČNÍK TEAM/MĚSTO ČAS
1 FLEKOVÁ ADÉLA 181 1989 0:39:05
2 BUBLOVÁ PETRA 182 2000 TEPLICE 0:44:43
3 GROSSMANOVÁ GABRIELA 199 1981 TERRI TEAM BÍLINA 0:45:47
4 DŘEVĚNÁ JANA 210 1987 LIBEREC 0:47:06
5 KYTKOVÁ HANKA 208 1985 POHODA ÚSTÍ NAD LABEM 0:49:19
6 KABOURKOVÁ ALENA 172 1954 TEPLICE 0:50:07
8 ŠAVLOVÁ ADÉLA 189 1980 TEPLICE 0:54:39
8 SEBRÁNKOVÁ EMA 178 2005 0:54:42
9 OKTÁBCOVÁ KAČKA 215 TEPLICE 0:58:13
10 FIALOVÁ DANA 185 1987 GREEN DREAM TEAM 1:01:10
11 ŠAVLOVÁ HANA 188 1949 TEPLICE 1:01:50
12 ŠORFOVÁ ANNA 197 1955 TEPLICE 1:12:15
GROSSMANOVÁ GABRIELA 199 1981 TERRI TEAM BÍLINA

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA – KATEGORIE HOBBY MUŽI- 13 KM
POŘADÍ PŘÍJMENÍ A JMÉNO START. ČÍSLO ROČNÍK TEAM/MĚSTO ČAS
1 FORMÁNEK JIŘÍ 192 1990 SCHIEDEL TEPLICE 0:35:44
2 KRÁLÍČEK MIROSLAV 193 1983 TEPLICE 0:37:11
3 SŮVA PETR 179 1963 KL SPORT MOST 0:37:13
4 BROUK PETR 180 1966 RADLER ATLETIK 0:37:16
5 HAMAN PAVEL 206 1983 BÍLINA 0:38:09
6 KUBÁČ JAN 184 1989 TOP TEN TEPLICE 0:38:11
7 VOTRUBA JAN 190 1988 TEPLICE 0:40:34
8 KARLOVSKÝ MICHAL 194 1972 TEPLICE 0:41:14
9 LEIBL JAN 176 1968 TEPLICE 0:44:16
10 ZBYNĚK HOŘEJŠÍ 207 1984 POHODA ÚSTÍ NAD LABEM 0:44:20
11 UDATNÝ DAVID 174 1974 0:44:26
12 LEIBL JAN 177 1996 TEPLICE 0:44:34
13 TANČIN JAKUB 214 2005 KOLOSHOP 0:45:11
14 BARTŮNĚK FRANTIŠEK 205 1968 SAYFY TEAM 0:46:47
15 ŠVARC JAROSLAV 200 1991 SAYFY TEAM 0:46:58
16 ŘÍHA ALEŠ 218 1975 TEPLICE 0:47:25
16 7FIŠER JAN 191 1979 TEPLICE 0:47:47
18 KOŽEŇÁK KUBA 209 1982 SayfyTeam/Dubí 0:48:57
19 NĚMEC KAREL 196 2001 TEPLICE 0:49:03
20 LAUBR PETR 201 1984 SAYFY TEAM 0:51:10
21 LACINA MATYÁŠ 183 2003 KOLOSHOP 0:51:19
22 WAGNER ARNO 202 1969 SAYFY TEAM 0:51:58
23 MENŠÍK JIŘÍ 173 2002 TOP TEN TEPLICE 0:53:49
24 FRIDRICH KAREL 187 1987 GREEN DREAM TEAM 1:01:52
25 VÁGNER VÁCLAV 171 2005 LOTE TEPLICE 1:02:49
26 DIEPOLD DANIEL 203 1981 TEPLICE 1:05:30
27 OKTÁBEC MARTIN 217 1984 TEPLICE 1:31:16
28 OKTÁBEC ONDŘEJ 216 TEPLICE 1:31:18
JOHANNES RADEK 198 2001 ÚSTÍ NAD LABEM
ŠLÉGL PAVEL 186 1980 Strkovice
 
 VÝSLEDKOVÁ LISTINA –   JUNIORKY –  26 KM
POŘADÍ PŘÍJMENÍ A JMÉNO START. ČÍSLO ROČNÍK TEAM/MĚSTO ČAS
1 VONDRISKOVÁ MICHAELA 93 1996 ONIX.CZ 1:42:50
2 BASZCZYŇSKI MARIE 204 2008 TISÁ 1:57:10
3 SVOJANOVÁ KLÁRA 143 1996 TOP TEN TEPLICE – 1 KOLO
4 POSPÍŠILOVÁ PETRA 142 1996 TOP TEN TEPLICE – 1 KOLO

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA – KATEGORIE JUNIOR –   26 KM
POŘADÍ PŘÍJMENÍ A JMÉNO START. ČÍSLO ROČNÍK TEAM/MĚSTO ČAS
1 JURČA KAREL 145 1997 KL SPORT MOST 0:59:17
2 LICHÝ LUKÁŠ 107 1996 KOLOSHOP 0:59:19
3 ŽIŽKA JAKUB 141 1996 KOLOSHOP 1:00:47
4 LUDVÍK MATYÁŠ 112 1998 TJ STADION NOVÝ BOR 1:11:38
5 NOVÁK JAKUB 95 1999 TOP TEN TEAM TEPLICE 1:26:35
6 LÁZNIČKA FRANTIŠEK 144 2000 LOKO TEPLICE 1:31:14
7 ŠVEC DOMINIK 109 1996 BÍLINA 1:40:10
8 ANDĚJ JAKUB 83 2001 1:42:50
VESELÝ JAROSLAV 88 2003 KOLOSHOP

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA – KATEGORIE DRAVKYNĚ – 26 KM
POŘADÍ PŘÍJMENÍ A JMÉNO START. ČÍSLO ROČNÍK TEAM/MĚSTO ČAS
1 BERÁNKOVÁ LIBUŠE 100 1973 TEPLICE 1:19:01
2 SUKDOLÁKOVÁ DANA 98 1973 TEPLICE 1:37:06

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA – DRAVCI – 26 KM
POŘADÍ PŘÍJMENÍ A JMÉNO START. ČÍSLO ROČNÍK TEAM/MĚSTO ČAS
1 POLAN MILOSLAV 120 1963 SKP MOST 1:00:48
2 VÁGNER DANIEL 89 1973 FAKTOR BIKE TEMA 1:00:49
3 KUBÁT JAN 82 1971 1:01:14
4 KOZÁK STANISLAV 90 1972 ROUDNICE NAD LABEM 1:05:33
5 POLÁK KAREL 115 1974 BÍLINA 1:06:41
6 VENCLOVSKÝ VÁCLAV 121 1974 KRUPKA 1:07:26
7 DVOŘÁK KAREL 123 1976 ČERNÍ KONĚ 1:07:38
8 KŘÍZ MICHAL 85 1973 FUN BIKE TEAM ÚSTÍ 1:08:32
9 HAVLÍČEK TOMÁŠ 126 1973 SKP MOST 1:08:33
10 BÁRTA MARTIN 84 1973 FUN BIKE TEAM ÚSTÍ 1:08:50
11 BUBLA JAN 92 1975 KOLOSHOP 1:08:54
12 KNEIFL DAVID 86 1969 KOLOSHOP 1:10:21
13 LÁZNIČKA FRANTIŠEK 113 1966 FITNESGURU 1:11:20
14 KUBÁČ PETR 127 1963 KOLOSHOP 1:11:22
15 VONDRISKA VÁCLAV 94 1971 ONIX.CZ 1:11:30
16 JOHANNES RADEK 106 1974 ÚSTÍ NAD LABEM 1:11:40
17 ZELENÁK DUŠAN 125 1950 GLASSMAN TEPLICE 1:11:42
18 ŠLÉGL JOSEF 96 1973 MADETA FITNESS CYKLOMAR. 1:11:48
19 BLAŽEK LADISLAV 91 1962 FIN CENTRUM KRUPKA 1:12:54
20 JAROLÍMEK JAN 108 1971 TEPLICE 1:14:31
21 STIBINGER ROMAN 99 1974 ČERNÍ KONĚ 1:14:48
22 GRABOVSKÝ TOMÁŠ 87 1972 BÍLINA 1:15:10
23 PETANA STANDA 97 1977 SAYFY TEAM 1:15:22
24 JUNGVIRT ALEŠ 101 1973 TEPLICE 1:15:35
25 LEBOVIČ PAVEL 119 1967 SAYFY TEAM 1:18:18
26 FAIGL JOSEF 105 1976 KOLOSHOP 1:19:50
27 SEIFRT JIŘÍ 111 1967 SAYFY TEAM 1:21:31
28 SRNKA PAVEL 104 1960 MOST 1:21:40
29 SKOŘEPA ANTONÍN 110 1965 ÚSTÍ NAD LABEM 1:21:50
30 HANZLÍK TOMÁŠ 124 1968 TEPLICE 1:22:00
31 ČERNÝ VOJTĚCH 81 1971 CYKLO TEPLICE 1:25:17
32 MAUNG JAN 118 1960 TEPLICE 1:29:35
33 NAHAR MAREK 116 1973 DUCHCOV 1:31:30
34 MORDOVANEC PAVEL 114 1958 ÚSTÍ NAD LABEM 1:33:23
35 KVIČALA JIŘÍ 102 1965 TEPLICE 1:40:30
VOJÁČEK MAREK 117 1975 DUCHCOV
ROB DE FREL 146 59 ROB

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA – KATEGORIE ELITE ŽENY- 39 KM
POŘADÍ PŘÍJMENÍ A JMÉNO START. ČÍSLO ROČNÍK TEAM/MĚSTO ČAS
1 KOPECKÁ IVANA 2 1978 GOOD TIMES CYKLO TEAM DĚČÍN 1:49:25
2 NEJEDLÁ PETRA 23 1987 TEPLICE 2:03:01

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA – KATEGORIE ELITE MUŽI- 39 KM
POŘADÍ PŘÍJMENÍ A JMÉNO START. ČÍSLO ROČNÍK TEAM/MĚSTO ČAS
1 ZAHÁLKA MATĚJ 3 1993 EXPERIMENT 23 1:23:11
2 LUDVÍK VOJTĚCH 32 1993 SCHRODINGER CYCLING TEAM 1:23:13
3 ŠKRAMLÍK LADISLAV 24 1988 KL SPORT MOST 1:28:43
4 SCHUHLER TOM 37 1994 KL SPORT MOST 1:30:10
5 NOSEK DANIEL 1 1978 GOOD TAIMES CYKLO TEAM DĚČÍN 1:32:18
6 ZBUZEK MICHAL 17 1985 KL SPORT MOST 1:32:19
7 FIRMAN CHRIS 33 1992 AUSTRALIA BRISBANE 1:32:20
8 VOBOŘIL LUBOŠ 10 1983 KOLOSHOP TEAM 1:33:40
9 JIROUŠEK JIŘÍ 14 1978 KOLOSHOP TEAM 1:34:33
10 VESELÝ PAVEL 9 1980 KOLOSHOP TEAM 1:35:44
11 BENEŠ JIŘÍ 8 1976 KOLOSHOP TEAM 1:36:52
12 KUBÁČ MICHAL 12 1986 KOLOSHOP TEAM 1:36:54
13 HAVEL ALEŠ 19 1991 KOLOSHOP TEAM 1:39:58
14 LACINA PETR 11 1966 KOLOSHOP TEAM 1:40:02
15 ZINGA KAMIL 29 1972 BTT LIBOCHOVICE 1:40:12
16 WOJTASZEK BRONISLAV 69 1985 MIKRON PLUS TEPLICE 1:44:50
17 LEITERMANN DAVID 16 1975 SPONA TEPLICE 1:48:07
18 FIŠER STANISLAV 15 1971 SBK 1:49:10
19 ULAHER MIROSLAV 7 1959 KOLOSHOP TEAM 1:49:27
20 PILOUS JAROMÍR 34 1972 TEPLICE 1:50:35
21 ZAVŘEL JAN 21 1985 ČERVENÝ KOSTELEC 1:50:54
22 ANDĚL FRANTIŠEK 4 1972 1:53:05
23 VÁCHA JAN 25 1981 BICYKL KŘÍŽ TEAM 1:55:25
24 ZEMAN MICHAL 30 1993 MERIDA DUBÍ 1:55:27
25 BÁRTA LUBOŠ 20 1993 OSEK 1:57:25
26 ARNOLD CTIBOR 18 1975 KRUPKA 1:57:50
27 PĚCHOTA RADIM 35 1981 DUBÍ 1:59:26
28 MAŘÍK JAN 38 1987 MOST 1:59:33
29 HROMAS VLADIMÍR 5 1980 2:00:00
30 ULBRICH JIŘÍ 22 1965 TEPLICE 2:01:15
31 HAMSA TOMÁŠ 27 1974 DUCHCOV 2:01:39
32 NOVOTNÝ JIŘÍ 31 1978 JENÍKOV 2:01:40
33 ROUD OLDŘICH 6 1995 CK CHEMOPETROL LITVÍNOV 2:02:07
34 REICHEL RUDOLF 26 1972 TEPLICE 2:07:37
35 KRÁL JAN 13 1980 SAYFY TEAM 2:10:45
36 VACEK PAVEL 28 1983 TEPLICE 2:25:35
TANČIN JAN 36 1980 KOLOSHOP TEAM
KELLNER TOMÁŠ 1988 MMB TŘEBENICE

 

VÝSLEDKY SILNIČNÍHO ZÁVODU BARBORA- CÍNOVEC 28.9.2013

 

1. Pavel Nový  36:52:00
2. Matěj Zahálka  36:58:00
3. Michal Trunec  37:04:00
4. Miroslav Mojžíš 38:24:00
5. Josef Kronich 39:33:00
6. Ondřej Šenk 40:32:00
7. Jan Tančin 40:51:00
8. Michal Zbuzek 42:15:00
9. Ivan Pravda 42:24:00
10. Miloš Klemsa 42:28:00
11. Jiří Jiroušek 42:36:00
12. Roman Luftner 44:03:00
13. Ladislav Pichner 44:29:00
14. Jan Novakovský 45:29:00
15. Daniel Nosek 45:58:00
16. Rostislav Kadlec 46:03:00
17. Jan Rokos 46:07:00
18. Jan Hausl 46:18:00
19. Luboš Brant 46:25:00
20. Daniel Lenko 47:16:00
21. Jaroslav maršík 47:50:00
22. Stanislav Kozák 47:54:00
23. Aleš Březina 48:26:00
24. František Kanta 48:30:00
25. David Kneifel 48:32:00
26. Luboš Vobořil 48:38:00
27. Petr Lacina 50:16:00
28. Jakub Žižka 50:37:00
29. Martin Mátl 51:42:00
30. František Láznička 51:43:00
31. Ivana Kopecká 53:16:00
32. Jiří Beneš 53:27:00
33. Jan Bubla 53:30:00
34. Luboš Beyer 54:27:00
35. Pavel Beránek 55:32:00
36.Petr Kubáč 1:01:03:00

 

BOREC DNE:           Matěj Zahálka

BORKYNĚ DNE:     Ivana Kopecká

 

 

KATEGORIE 1. 2010 A MALDŠÍ- ODSTRKÁVADLA
Dívky Pořádí Jméno
1 Hamsová Eliška
Chlapci Pořádí Jméno
1 Vágner Ota
2 Varady Vilém
3 Mareček Tomáš
KATEGORIE 2. 2010 A MLADŠÍ- KOLA
Dívky Pořádí Jméno
1 Sedláková Markéta
KATEGORIE 3. 2009, 2008 DO 5 LET
Pořádí Jméno
1 Šroubová Tereza
Dívky 2 Martincová Linda
3 Jiroušková Markéta
Pořádí Jméno
1 Sebránek Prokop
Chlapci 2  Holaj Matěj
3 Šimek David
4 Mahácsi Daniel
5 Mácha Lukáš
6 Musil Marek
7 Sedlák Šimon
8 Cingl Vojtěch
9 Nejedlý Ondřej
10 Virt Jiří
11 Udatný Vojtěch
KATEGORIE 4. 2007,2006 DO 7 LET
Pořadí Jméno
1 Tůmová Zuzana
Dívky 2 Šedivá Evelína
3 Šroubová Markéta
Pořadí Jméno
1  Zahálka Štěpán
Chlapci 2  Štilip Ondřej
3  Tůma Filip
4  Novák Jan
5  Snížek Jan
6  Šorf Adam
KATEGORIE 5. 2005, 2004 DO 9 LET
Pořadí Jméno
1  Sebránková Ema
Dívky 2  Smržová Eliška
3  Arnoldová Veronika
Pořadí Jméno
1  Oliva Jakub
Chlapci 2  Poňák Mical
3  Bárta martin
4  Vágner Václav
5  Krčka Matěj
6  Němec Jan
7  Roud Tomáš
KATEGORIE 6. 2003, 2002 DO 11 LET
Pořadí Jméno
1  Jeřábek Oldřich
Chlapci 2  Partík Marek
3  Pospíšil Václav