logo sayfy

Výsledky III. ročník – 2011

VÝSLEDKY III. ROČNÍKU SAYFYHO MEMORIALU

28. ZÁŘÍ 2011, BARBORA

 

JUNIOR (2 kolo)

 

Pořadí Jméno Start č. Team/město Ročník Čas
1 Libánský Ondřej 176 Factor Bike Team/Teplice 1994 00:49:36
2 Nový Pavel 116 Rock Machine Cyklomax/Ústí n/L 1993 00:49:44
3 Schuhler Tomáš 146 KL Sport Most 1994 00:50:38
4 Lichý Lukáš 162 KL Sport Most/Hrob 1996 00:51:14
5 Žižka Jakub 144 Top Ten Team Teplice 1996 00:54:54
6 Sůva Petr 133 KL Sport Most 1996 00:55:01
7 Táborský Tomáš 170 Regal Bike/Teplice 1995 00:55:08
8 Macek Tomáš 173 Fun-Bike Ústí n/L 1993 00:57:03
9 Málek Michal 21 1994 01:02:10
10 Jurča Karel 136 KL Sport Most 1997 01:02:15
11 Krajník Richard 107 Krupka 1994 01:03:21
12 Krčmař Maxmilian 145 Teplice 1993 01:03:38
13 Guzák Tomáš 196 Kursport Děčín/Teplice 1995 01:09:02
14 Novák Jakub 137 1999 01:09:40
15 Zeman Michal 135 Dubí 1993 01:10:34
16 Láznička František Jr. 174 Loko Teplice 2000 01:12:53
17 Basbas Nikos 134 Dubí 1993 01:15:54
18 Urban Martin 138 Top Ten Team Teplice 1999 01:22:40
19 Švec Dominik 143 Bílina 1996 01:30:49
20 Svoboda Michal 141 Teplice 1999 01:31:33
21 Lasík Roman 142 Bílina 1996 01:45:12

 

JUNIORKY (1 kolo)

 

Pořadí
Jméno Start č. Team/město Ročník Čas
1 Klímová Karolína 127 Loko Teplice 1999 00:38:25
2 Zuzínová Renata 131 Loko Teplice 1998 00:39:01
3 Nováková Lucie 184 Krupka 1999 00:41:21
4 Sukdoláková Petra 132 Loko Teplice 2000 00:41:51
5 Pospíšilová Petra 139 Top Ten Team Teplice 1996 00:52:56
6 Svojanovská Klára 140 Top Ten Team Teplice 1966 00:52:57
7 Kneiflová Eliška 39 Dubí 1998 01:00:45

 

ELITE (3 kola)

 

Pořadí Jméno Start č. Team/město Ročník Čas
1 Hejduk Stanislav 44 Top ten trek 1977 01:09:05
2 Bečka Radek 35 Focus 1979 01:09:08
3 Veverka Vlastimil 37 Rock machine Cyklomax 1980 01:11:11
4 Kellner Tomáš 169 MMB Třebenice 1988 01:12:04
5 Trumec Michal 48 Koloshop 1985 01:13:37
6 Jirousek Jiří 1978 Koloshop 1978 01:13:42
7 Škramlík Ladislav 117 KL Sport Most 1988 01:13:56
8 Čuchal Petr 102 MMB Třebenice/Lovosice 1980 01:14:51
9 Jíra Jarda 71 MMB Třebenice 1971 01:15:50
10 Přibil Tomáš 82 Litvínov 1974 01:15:51
11 Horák Pavel 166 MTS Sanne/Děčín 1969 01:17:08
12 Kalita Lukáš 119 KL Sport Most 1994 01:17:13
13 Tančín Jan 104 Koloshop 1980 01:17:34
14 Kahoun Petr 33 Truhlářství kahoun Teplice 1979 01:18:25
15 Kubáč Michal 98 Koloshop 1986 01:19:13
16 Hrubý Petr 29 Nová Ves v Horách 1978 01:20:09
17 Kačírek Jan 151 Good times Cyklotema Děčín/Jílové 1987 01:20:11
18 Nosek Daniel 38 Good times Cyklotema děčín 1978 01:21:23
19 Ábelovský David 110 Team Bike Pernštejn/Kláštěrec n/O 1977 01:21:24
20 Vainert Jiří 192 Ústí n/L 1970 01:22:35
21 Rauchfuss Jan 180 Ústí n/L 1969 01:22:36
22 Pecho Stanislav 118 KL Sport Most 1977 01:23:06
23 Dolejš Petr 59 Teplice 1971 01:23:12
24 Špora Petr 26 Kamenný Pahorek 1964 01:23:45
25 Šenk Ondřej 45 Koloshop 1988 01:24:00
26 Nejedlý Roman 191 Teplice 1974 01:24:50
27 Kubáč Jan 41 Top ten team 1989 01:24:51
28 Honig Tomáš 161 Rock machine Cyklomax 1992 01:24:55
29 Heidelberger Josef 105 Honpe Bike/Košťany 1965 01:25:35
30 Lacina Petr 47 Regal Bike 1966 01:28:04
31 Radič Tomáš 165 Koloshop 1983 01:28:29
32 Kreps Petr 164 Koloshop 1985 01:28:55
33 Chamulák Ladislav 182 Hasiči Most/Lom 1987 01:31:15
34 Wojtaszek Bronislav 23 Teplice 1985 01:31:18
35 Števko Miroslav 32 Regal 1952 01:31:22
36 Strnad Tom 25 CT Teplice 1980 01:35:53
37 Král Jan 172 Sayfy Team 1980 01:38:42
38 Rosypal Ladislav 22 MMB Třebenice 1976 01:40:13
39 Maresh Michal 121 ZZS/Teplice 1978 01:40:35
40 Hrdlička Libor 158 Teplice 1977 01:41:47
41 Krejza Kamil 109 Military range/Teplice 1976 01:41:54
42 Mařík Jan 24 Most 1987 01:42:17
43 Řežábek Pavel 108 O2 1975 01:43:23
44 Kubík Tomáš 31 Teplice 1976 01:46:55
45 Fronyek Josef 30 Koloshop 1981 01:51:00
46 Vlček Jan 120 Osek 1989 01:54:38
47 Kohlert Harald 50 Teplice 1981 01:54:50
48 Jaroš Petr 43 Teplice 1983 01:55:44
49 Bujnovský Michal 100 Teplice 1998 02:01:52
50 Kressl Martin 28 Teplice 1991 02:01:54
51 Jelen David 27 Teplice 1991 02:01:56
Nedojel Petana Standa 129 Sayfy Team/Proboštov 1977
Nedojel Veselý Pavel 46 Koloshop 1980

 

ELITE ŽENY (3 kola)

 

Pořadí Jméno start. Číslo Team/město Ročník Čas
1 Kopecká Ivana 150 Good times Cyklotema děčín 1978 01:31:16
2 Drtinová Lucie 112 Team Bike Pernštejn 1988 01:35:15
3 Postránecká Michaela 7 Cyklo Teplice 1978 01:35:52
4 Nejedlá Petra 197 Teplice 1987 01:42:32
5 Škůrková Lenka 198 1985 02:13:49
6 Čekalová Jitka 195 02:36:43

 

DRAVCI (2 kola)

 

Pořadí Jméno START č.
Team/město Ročník Čas
1 Nestler Josef 62 Kl sport Most 1963 00:48:03
2 Zeman Radek 122 Schonbach 1972 00:52:00
3 Došek Pavel 103 MMBTřebenice/Skalice 1968 00:52:32
4 Kozák Stanislav 149 Hasiči Roudnice n/L 1972 00:54:57
5 Šafařovský Martin 160 Cyklomax Rock Machine 1970 00:57:24
6 Šídlo Zdeněk 69 SKP Most 1962 00:57:39
7 Kneifl David 156 Dubí 1969 00:58:05
8 Lang Jaroslav 66 Teplice 1972 00:59:15
9 Vencel Jiří 106 Meziboří 1974 00:59:16
10 Leitermann David 74 Regal bike 1975 01:00:53
11 Zeman petr 70 Dubí 1969 01:02:24
12 Seifrt Jiří 17 Sayfy team/Proboštov 1967 01:02:37
13 Hamsa Tomáš 176 Duchcov 1974 01:04:06
14 Sobotka Jiří 159 1956 01:04:07
15 Vblažek Ladislav 73 1962 01:04:08
16 Winkler Jan 147 Honpe Bike Teplice 1962 01:04:09
17 Ellschloger Zbyněk 65 Teplice 1971 01:04:23
18 Klíma Milan 128 Sayfy team/Teplice 1968 01:04:28
19 Láznička František 175 GRB/Dubí 1966 01:04:33
20 Drengubák Josef 68 SKP Most 1949 01:05:49
21 Lebovič Pavel 126 Sayfy team/Teplice 1967 01:05:50
22 Bartůněk František 154 Sayfy team/Teplice 1968 01:06:24
23 Černý Vojtěch 49 Teplice 1971 01:10:23
24 Pulchart František 67 Top ten team teplice 1965 01:10:30
25 Blaschke Karel 72 SK Bouřňák 1956 01:12:54
26 Nachtmann František 130 Sayfy team/Teplice 1966 01:13:20
27 Lebovič Michal 125 Sayfy team/Teplice 1963 01:14:20
28 Pecina Jiří 75 Bílina 1971 01:15:08
29 Zlatohlávek Pavel 188 Cyklo Teplice 1967 01:21:32
30 Filip Jaroslav 63 Sayfy team/Teplice 1965 02:00:37
Nedojel Vocásek Pavel 64 Novosedlice 1965
Nedojel Seygert Pavel 77 Teplice 1959

 

DRAVCI ŽENY (2 kola)

 

1 Parachinová Alena 155 Cyklo Faltýnek 1973

 

HOBBY (1 kolo)

 

Pořadí
Jméno Start č.
Team/město Ročník Čas
1 Kubát Jan 171 Fuckero Team/Libouchec 1971 30:11:00
2 Udatný David 177 Košťany 1979 30:13:00
3 Kučera Stanislav 168 Teplice 1996 32:23:00
4 Suva Petr 88 Háj 1963 32:51:00
5 Křivonoska Jan 186 Hrob 1997 33:08:00
6 Vařílek Karel 89 Teplice 1966 34:07:00
7 Sedláček Ondřej 187 Hrob 1996 34:28:00
8 Vainert Adam 194 Ústí n/L 1998 34:50:00
9 Studnička Jakub 123 Sayfy Team/Teplice 1982 35:04:00
10 Kozák Jan 148 Roudnice nad Labem 1998 35:09:00
11 Skála Tomáš 96 Bystřany 1976 36:00:00
12 Wagner Arno 124 Sayfy Team/Teplice 1969 00:38:18
13 Lipš Jan 86 Teplice 1996 00.38:54
14 Říha Aleš 199 Teplice 1975 00:38:58
15 Císař Kryštof 11 1990 00:40:11
16 Koňák Martin 90 Regal Bike 1999 00:41:50
17 Vít Kuba 85 Dukla Team 2001           00:41:58
18 Švarc Jaroslav 91 Rakovník 1991           00:42:08
19 Laubr Petr 84 Rakovník 1984           00:42:46
20 Halánek Josef 153 1986           00:44:37
21 Vojtek Lukáš 83 Ústí n/L 2002           00:47:18
22 Zima Radek 115 Teplice 1985           00:47:38
23 Rauchfuss Jan 179 Ústí n/L 1995           00:49:18
24 Fiala Jiří 99 Teplice 1984           00:58:52
25 Staněk Oldřich 92 Oldřichov           00:59:09
26 Fiala Jiří 97 Oldřichov 1961           01:01:22
Nedojel Mergl Petr 94 Duchcov 1978
Nedojel Procházka Zdeněk 34 Bílina 1976

 

HOBBY ŽENY (1 kolo)

 

Pořadí Jméno Start č. Team/město Ročník Čas
1 Udatná Markéta 178 Košťany 1981        00:40:59
2 Rauchfussová Dita 181 Ústí n/L 1971        00:41:01
3 Maříková Markéta 113 Teplice 1985        00:41:36
4 Nováková Dagmar 183 Krupka 1972        00:42:03
5 Merglová Michaela 95 Duchcov 1980        00:42:37
6 Vainertová Renáta 193 Ústí n/L 1972        00:44:38
7 Havlová Marie 114 1989        00:47:37
8 Helierová Dana 36 Teplice 1971        00:47:42
9 Kulhánková Zuzana 93 Teplice 1984        00:50:37
10 Kratochvílová Kateřina 157 Bílina 1979        00:51:54
11 Kopecká Barbora 1 Duchcov 1989        00:52:14
12 Šavlová Adéla 18 Teplice 1980        00:58:31
13 Kneiflová Šárka 40 Dubí 1970        01:00:47
14 Lipšová Natálie 87 Teplice 2000        01:31:35
15 Dřevěná Jana 111 Liberec 1987        01:53:14
16 Seifertová Jiřina 152 Sayfy Team/Teplice 1964        02:00:26

 

ORLI

 

Start č. Jméno Ročník Čas Pořadí v kategorii
112 Hoffmann Martin 2002 3:01:00 1
125 Znorovský Ondřej 2001 3:19:00 2
163 Vojtek Lukáš 2002 3:21:00 3
128 Macek Jan 2002 3:25:00 4
103 Lacina Matyáš 2003 3:30:00 5
102 Jeřábek Oldřich 2003 3:34:00 6
190 Menšík Jiří 2002 3:35:00 7
127 Libánský Tomáš 2003 3:43:00 8
108 Monti Alberto 2003 4:11:00 9
135 Kneifl Jiří 2003 4:12:00 10
139 Kratochvíl Josef 4:17:00
122 Partík Marek 2003 4:19:00 11
124 Ryvolová Aneta 2000 4:36:00 12
116 Hušák Filip 2002 5:05:00 13
123 Ryvolová Natálie 2003 5:11:00 14
129 Lázničková Kateřina 2001 5:25:00 15

 

KÁŇATA

 

 

167 Horák Daniel 2004 4:20:00 1
104 Polášek Antonín 2004 4:22:00 2
130 Gaubeová Eva 2005 4:24:00 3
132 Konák Michal 2005 4:26:00 4
101 Říha Jiří 2004 4:31:00 5
140 Purchart Štěpán 4:34:00
185 Novák Daniel 2005 4:55:00 6
114 Skála Martin 2005 5:04:00 7
120 Pavlasová Eliška 2004 5:12:00 8
119 Pavlasová Tereza 2005 5:15:00 9
126 Znorovský Matěj 2005 5:50:00 10
137 Stolař Karel 7:18:00
133 Reitmayer Tommy 2005 13:38:00 11

 

VRABCI

 

107 Vrána Daniel 2006 5:08:00 1
131 Leitermannová Ellen 2006 5:20:00 2  

 

121 Štilip Ondřej 2006 5:48:00 3

 

ODSTRKOVADLA

 

105 Málek Jakub 2007
118 Merglová Veronika 2007
113 Skálová Veronika 2008
117 Polášková Eliška 2007
118 Hušáková Michala 2007
141 Jelínek Václav
110 Jiroušková Markéta 2008
106 Málek Vojtěch 2009
111 Vojtková Tereza
136 Stolařová Kateřina