logo sayfy

Výsledky II. ročník – 2010

VÝSLEDKY II.ROČNÍK

ELITE

(3 kola)

pořadí start č. jméno rok nar. město/team čas
1. 77 Stanislav Hejduk 1977 Factor Bike Team 1:15:20
2. 76 Radek Bečka 1980 Factor Bike Team 1:15:21
3. 10 Tomáš Kellner MMB Třebenice 1:18:35
4. 3 Lukáš Nestler 1987 KL Sport Most 1:19:34
5. 33 Jiří Sobotka (jr.) Factor Bike Team 1:20:45
6. 85 Petr Kahoun 1979 Factor Bike Team 1:27:46
7. 81 Michal Kubáč 1986 Koloshop 1:28:42
8. 100 Pavel Veselý 1980 Koloshop 1:29:19
9. 86 Petr Špora 1964 Kamenný Pahorek 1:34:42
10. 1 Jan Kubáč 1989 Factor Bike Team 1:34:54
11. 74 Petr Lacina 1966 Regal Bike 1:37:26
12. 78 Jan Král 1980 Sayfy Team 1:39:36
13. 59 David Leitermann 1975 Regal Bike 1:40:14
14. 89 Ondřej Bauer 1983 Teplice 1:40:40
15. 14 Stanislav Petana 1977 Regal Bike 1:41:58
16. 29 Tomáš Honig 1992 Rock Machine Cyklomax 1:43:40
17. 11 Martin Růžek 1973 Regal Bike 1:45:41
18. 30 David Udatný 1979 Košťany 1:52:52
19. 60 Michael Maresch 1978 ZZS 1:56:06
20. 92 Jiří Jiroušek 1978 Factor Bike Team 2:11:18

ELITE ŽENY

(3kola)

pořadí start č. jméno rok nar. město/team čas
1. 91 Klára Nestlerová 1992 KL Sport Most 1:32:46
2. 12 Adéla Krejcárková 1990 Regal Bike 1:45:40
3. 70 Michaela Postránecká 1978 Litoměřice 1:58:10

JUNIOR

(2kola)

pořadí start č. jméno rok nar. město/team čas
1. 9 Karel Filip 1993 Proboštov 0:52:41
2. 32 Lukáš Lichý 1996 KL Sport Most 0:57:45
3. 87 Martin Blashke 1992 Factor Bike Team 0:57:50
4. 31 Ondřej Libánský 1994 Factor Bike Team 0:57:52
5. 6 Martin Muller 1993 Factor Bike Team 1:01:38
6. 5 Iro Barabáš 1994 Teplice 1:36:11
7. 93 Jiří Filip 1993 Teplice ———-

JUNIORky

(1kolo)

pořadí start č. jméno rok nar. město/team čas
1. 90 Petra Pospíšilová 1996 factor Bike Team 0:59:16

DRAVCI

(2kola)

pořadí start č. jméno rok nar. město/team čas
1. 96 Josef Heidelberger 1965 Honpe Bike 1:01:35
2. 73 Josef Černý 1967 MMB Třebenice 1:06:03
3. 17 Jiří Seifrt 1967 Sayfy Team 1:07:35
4. 98 František Bartůněk 1968 Sayfy Team 1:09:05
5. 34 Jiří Sobotka (st.) 1:12:40
6. 97 Jan Winkler 1962 Honpe Bike 1:15:25
7. 19 Pavel Lebovič 1967 Sayfy Team 1:15:26
8. 2 František Nachtmann 1966 Sayfy Team 1:18:21
9. 68 Roman Soukup 1967 Sayfy Team 1:27:31
10. 28 Michal Lebovič 1963 Sayfy Team 1:27:31

HOBBY

(1kolo)

pořadí start č. jméno rok nar. město/team čas
1. 95 Jakub Žižka 1996 Regal Bike 0.36:18
2. 71 Karel Vařílek 1966 Teplice 0:36:51
3. 75 Arno Wagner 1969 Teplice 0:42:10
4. 94 František Pulchar 1965 Facto Bike Team 0:42:14
5. 69 Zdeněk Hamáček 1959 Tristar Kučera 0:45:46
6. 7 Jaroslav Švarc 1991 Rakovník 0:46:15
7. 84 Petr Laubr 1984 Rakovník 0:46:26
8. 72 Luboš Vobořil 1983 Teplice 0:46:41
9. 79 Jakub Novák 1999 Factor Bike Team 0:48:15
10. 13 Jiří Fiala 1984 Sayfy Team 1:01:35
11. 54 Pavel Košťál 1962 Bílina 1:08:33
12. 51 Martin Kressl 1991 Teplice 1:45:45
13. 52 David Jelen 1991 Teplice 1:45:46

HOBBY ŽENY

(1kolo)

pořadí start č. jméno rok nar. město/team čas
1. 53 Lucie Moravcová 1987 Teplice 0:51:22
2. 88 Hana Šavlová 1949 Teplice 0:52:57
3. 80 Adéla Šavlová 1980 Teplice 0:53:06
4. 8 Jiřina Seifertová 1969 Teplice 1:05:25

Děti

čas pořadí
start č
jméno rok nar.
1:50 1. 1 Jiří Menšík 2002
2:10 2. černá 8 Anetka Roudová 2000
2:20 3. 31 Dan Antropius 2003
2:56 4. 9 Vašek Pospíšil 2003
4:27 5. 10 Pavla Švermová 2006
7:10 6. 8 David Spěšný 2006