Další aktivity

V roce 2011 rodina Davida Seifrta a přátelé založili sdružení SAYFY o.s.. V roce 2015 se dle nové vyhlášky transformovalo do zapsaného spolku, SAYFY z.s..

Hlavní náplní spolku je organizace cyklistického závodu SAYFYHO Memorial.

Existuje také cyklistický tým SAYFY Team, který pořádá vyjížďky na kole do přírody a jeho nejužší část podporuje jízdu na kole v každodenním životě. Podporuje také projekt Do práce na kole, který propaguje jízdu na kole na úkor automobilové dopravy.

logo kolo

Spolek SAYFY z.s. si dal za cíl zlepšovat podmínky pro cyklistický a kulturní život v Teplicích. Proto se rozhodl pustit mimo cyklistického závodu i do dalších aktivit.

V neděli 24. 6. 2018 se v Šanovském parku u Mušle uskuteční třetí ročník sousedské slavnosti Živé Teplice. Podstatou této slavnosti je, že se na jejím průběhu a vytváření programu podílí samotní obyvatelé města. Vše co zde uvidíte, uslyšíte nebo ochutnáte, pochází z Teplic. Více informací a podrobný program najdete na Facebooku nebo webu

 

 

Poslední červnovou neděli 2017 se uskutečnil druhý ročník sousedské slavnosti Živé Teplice. Užili jsme si krásný den plný hudby, workshopů, nakupování autorských výrobků, ochutnávání skvělého jídla a hlavně fajn atmosféry! Více informací a podrobný program najdete na Facebooku nebo webu

                                                                                      

Od 6.9. do 24.11. 2016 Teplicemi poprvé proběhl projekt KineDok! Během podzimu jsme uvedli 6 dokumentárních filmů na 4 různých místech. Po všech projekcích následoval doprovodný program a vstupné bylo dobrovolné. Program a aktuality naleznete na Fb stránce KineDok Teplice.

plakat

V neděli 26.6. se u Mušle v Šanovském parku uskutečnila první sousedská slavnost v Teplicích nazvaná Živé Teplice. Prostor kolem Mušle se zaplnil stánky s občerstvením, autorskými výrobky, a workshopy, na kterých se návštěvníci přiučili novým dovednostem. Vyzkoušet si bylo možné také cvičení jógy pro děti i dospělé nebo jízdu na Rekolech. O hudební a taneční vystoupení se postarali umělci z Teplic. Atmosféra celého dne byla opravdu pohodová a už se těšíme na příští ročník!

plakát

Spolek SAYFY z.s. se letos také poprvé zapojil do hromadné uklízecí akce Ukliďme svět – Ukliďme Česko.

K úklidu jsme vybrali oblast s lesíkem a jezírky ležící mezi ulicí Březový Háj a bývalým dolem nazývaným Pětka. Je to hezké a dostupné místo na procházky, běhání nebo projížďku na kole. Bohužel se tu vytvořila skládka a opakovaně sem lidé zaváželi nepotřebné věci z domácností, pneumatiky a další všemožný bordel. Nesešlo se nás mnoho, ale několik hodin úklidu za námi bylo vidět a háj se výrazně proměnil.

20160416_130249-COLLAGE

 

Chcete se zapojit do našich aktivit?

Neváhejte mne kontaktovat na mail: seifrtovanikola@gmail.com

V naléhavých případech na tel: 607 720 869

Předsedkyně SAYFY z.s. Mgr. Nikola Fialová Seifrtová

SAYFY z.s.

Proboštovská 424/26, 417 12 Proboštov

IČO: 22877207